Ceník

Využijte odborného vedení stavby a ušetřete svůj čas a finance.

Specializujeme se na výstavbu a rekonstrukce RD, rekonstrukce bytových domů a objektů.

Ceník služeb

Obvykle se ceny služeb pohybují v rozmezí 680 – 950 Kč/hod podle složitosti realizovaných služeb.

TDI (TDS) - technický dozor investora

4,5 – 6,5 % z rozpočtových nákladů stavby stavební řízení, spolupráce při zajištění stavebního povolení výběrová řízení, smluvní jednání a příprava smluv kontrola průběhu a kvality prací, přejímky stavebních prací řízení a kontrola fakturace ve vazbě na smlouvu o dílo podíl na snížení nákladů výstavby 10-15 % z dosažených úspor bez vlivu na kvalitu stavby nebo jejích komponentů.

SD - stavební dozor

3 – 4,5 % z rozpočtových nákladů stavby kontrola průběhu a kvality prací, přejímky stavebních prací řízení a kontrola fakturace ve vazbě na smlouvu o dílo RZP / EKO – rozpočty a ekonomické posudky stavební rozpočty zpracujeme ve standardních programech (URS, RTS) včetně formátu Excel. cena je stanovena dle rozsahu projektu a jeho členitosti. U projektu RD s náklady kolem 4 mil je obvyklá cena kolem 80 tis Kč.

OP - operativní poradenství

Samostatné úkony bez celkového dozoru. vyřešení dotazu s odborným písemným výstupem včetně návštěvy na místě 2.250,- Kč za započatou hodinu výkonu.

Máte zájem realizovat váš projekt?

Kontaktujte nás

info@czechdevelopment.com

+420 739 240 005

 

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Realizace Staveb

  Naše společnost vám nabízí realizaci vaší stavby nebo rekonstrukce.
  Zpracujeme vám cenovou kalkulaci, projednáme s vámi jednotlivé položky a po vašem odsouhlasení vám předložíme smlouvu o dílo a jakmile podepíšete smlouvu o dílo již více se nemusíte o nic starat – my za vás vše vyřídíme a vy se jen jezdíte dívat jak váš sen se mění ve skutečnost.

  Našim zákazníkům poskytujeme nadstandardní servis.

  Nabízíme řešení financování – s námi nemusíte do banky, máme pro vás řešení.